O nás - fitstream.eu
Doprava ZADARMO pri objednávke nad 50€.

Nákupný košík

×

NAŠA
MISIA

Zdravý životný štýl pre všetkých. Kdekoľvek a kedykoľvek vďaka FitStreamu!

Naša spoločnosť prináša revolučný prenosný mixér a koncept produktov, ktoré komukoľvek vedia zmeniť životný štýl.

kamarátstvo

FITSTREAM vznikol v roku 2019 ako nápad dvoch dlhoročných kamarátok Lenky a Hanky. Dovtedy ako aktívne pracujúce matky zamerané na zdravý životný štýl, trávili veľa času prípravou zdravej stravy pre seba a celú rodinu.

NÁPAD

FITSTREAM bol skvelý nápad ako ušetriť obrovské množstvo času a dopriať si každý deň zdravé nápoje za pár sekúnd. So skúsenosťami z online a obchodného prostredia im pomohli túto myšlienku rozvinúť Janči s Peťom (manželia).

jún 2020

Spoločne si prešli dlhou cestou príprav a úspešne spustili predaj v júni 2020. Postupne pripojili a rozšírili ponuku Fitbalíčkov (mrazom sušeného ovocia), aby bola príprava nápojov ešte jednoduchšia a samozrejme zábavnejšia.

AUGUST 2021

Kvalita produktov a výborne ohlasy spokojných zákazníkov zo Slovenska aj Čiech motivovali spoločnosť expandovať nielen veľkoobchodným smerom, ale aj na zahraničné trhy.

MAREC 2022

Rodina FIT prémiových produktov sa rozrástla o ďalšie kategórie – Raňajkových kaší a Výživových doplnkov, ktoré perfektne dopĺňajú koncept FIT zdravého životného štýlu.

NOVEMBER 2022

Neustále pracujeme na inováciách a zlepšeniach našich produktov. V novembri 2022 sme priniesli druhú generáciu mixéra FITSTREAM, FITSTREAM PRO MIXÉR s ultimátnym výkonom. Ponuku Fitbalíčkov sme rozšírili o ďalšie prémiové produkty (vyživové doplnky, orechové maslá a orechy). Produkty FITSTREAM sa tešia veľkej obľube v celej Európe. Sme radi, že sme našimi produktami uľahčili život a pomohli žiť zdravo už toľkým z Vás 😊

Shopping Cart

VRÁTENIE TOVARU

Pre vrátenie tovaru prosím vyplňte tento formulár. Odstúpenie od kúpnej zmluvy v rámci 14 dňovej zákonnej lehoty.

REKLAMÁCIA TOVARU

Pre reklamáciu tovaru prosím vyplňte tento formulár. Priložením fotiek alebo videa poškodenia/závady tovaru výrazne urýchlite vybavenie Vašej reklamácie.